Novinky,

ktoré hýbu svetom IT

Kráčajte s dobou a pracujte bez obmedzení. Novinky stvorené pre hybridnú prácu, ktoré spájajú prácu a zábavu.

HP EliteBook 800 G10 a 805 G10

Rad HP EliteBook 800 G10 a 805 G10 zahŕňa najpokročilejšie pracovné konvertibilné zariadenia. Produkty v tomto rade sú vybavené procesorom Intel® Core™ 13. generácie alebo procesorom AMD Ryzen™ novej generácie a až 64 GB pamäte LPDDR5 a ponúkajú možnosti zabezpečenia a správy, navrhnuté pre podnikové prostredie.

HP EliteBook 600 G10 a 605 G10

Zariadenia s prémiovým dizajnom za priaznivú cenu. Počítače sú vybavené procesorom Intel® Core™13. generácie alebo procesorom AMD Ryzen™ novej generácie. Sú vybavené dvoma portami USB typu A (USB 3.2 Gen 1), jedným portom Thunderbolt™ s USB4 typu C® a jedným multifunkčným portom USB typu C®. Rad HP EliteBook 605 ponúka tri porty USB typu A (USB 3.2 Gen 1) a jeden multifunkčný port USB typu C®.

HP ProBook 400 G10 a 405 G10

Tieto notebooky sú určené predovšetkým pre malé a stredné firmy. Ponúkajú integrované nástroje pre spoluprácu a produktivitu, viacvrstvové zabezpečenie a odolné, servisovateľné šasi. O dostatočný výkon týchto notebookov sa stará procesor Intel Core 13. generácie alebo procesor AMD Ryzen novej generácie.

Nové herné HP monitory

Nový rad monitorov OMEN zahŕňa širokú škálu veľkostí a funkcií určených pre hybridný spôsob života. Monitory OMEN 27s a OMEN 27qs sa môžu pochváliť obnovovacou frekvenciou až 240 Hz. OMEN 34c je určený pre tých, ktorí sa chcú do hier a MMO ponoriť vo veľkom štýle alebo využívať rozšírenú pracovnú plochu naplno.

Nové herné riešenia OMEN a HyperX 

Pod značkami OMEN a HyperX predstavuje HP ekosystém navrhnutý pre bezproblémové hranie a prácu zahŕňajúci notebooky OMEN a Victus, monitory OMEN a funkcie poskytované herným centrom OMEN Gaming Hub.

HP je pripravené na budúcnosť hybridnej práce

Efektívna spolupráca a produktivita pri práci odkiaľkoľvek – vďaka notebookom, pracovným staniciam, periférnym zariadeniam a službám HP.

HP Wolf Connect posúva hranice vzdialenej správy počítačov

HP Wolf Protect and Trace s HP Wolf Connect sa stáva prvou softvérovou službou, ktorá dokáže lokalizovať, zablokovať a vymazať počítač na diaľku, aj keď je vypnutý alebo odpojený od internetu.

Ochrana pred podvodnými QR kódmi

Nová správa HP Wolf Security ukazuje, že blokovanie makier v predvolenom nastavení, núti útočníkov premýšľať o invenčných spôsoboch napádania.

Novinky pre hybridnú prácu a hranie

Rozšírenie portfólia HP Dragonfly, ktoré ponúka vždy dokonalé riešenie, ktoré vyhovie potrebám hybridného pracovného a životného štýlu. Profesionálne bezdrôtové slúchadlá Poly Voyager Free 60 a cloudové hranie na ľubovoľnom zariadení s herným centrom OMEN Gaming Hub.

Opäť sme obhájili titul!

Už 5 rok po sebe sa spoločnosť ASBIS SK stala najväčším distribútorom HP. A nie len to! Náš kolega Martin Čaraba si odniesol prvú cenu v kategórii HP Most Valuable Partner's Representative.

ASBIS SK je najväčším distribútorom informačných a telekomunikačných technológií a taktiež najväčším IT distribútorom s pridanou hodnotou na Slovensku.

Prevadzkuje ASBIS SK. Vsetky prava vyhradene.